Chráněné dílny budou prodávat na vánočním jarmarku v huti

Ostrava – Výrobky klientů ze šesti chráněných dílen z Ostravy a okolí si budou moci už v úterý patnáctého a ve středu šestnáctého prosince přímo v areálu huti zakoupit zaměstnanci ArcelorMittal Ostrava...

Ostrava – Výrobky klientů ze šesti chráněných dílen z Ostravy a okolí si budou moci už v úterý patnáctého a ve středu šestnáctého prosince přímo v areálu huti zakoupit zaměstnanci ArcelorMittal Ostrava.

„Je to další způsob naší podpory neziskových organizací. Nedávno se naši zaměstnanci zapojili do aktivní podpory v rámci dobrovolnictví, v těchto dnech mohou pomoci potřebným zakoupením výrobků lidí z chráněných dílen,“ vysvětlila vedoucí oddělení firemní odpovědnosti Monika Pěnčíková.

Stánky chráněných dílen budou umístěny na dvou místech v areálu společnosti. Hutníci budou moci nejen získat originální vánoční dárky, ale pomohou tak v předvánočním čase chráněným dílnám získat tolik potřebné finanční prostředky. V průběhu akce představí výtvarná díla také Unie Roska, jejímž posláním je pomáhat lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní a plnohodnotný život.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami