Elektrický vozík za vítězství v celoroční soutěži magazínu pro vozíčkáře Vozka předán. Šťastným majitelem je Zdeněk Vilímek z Ostravy

OSTRAVA, Celoroční soutěž magazínu pro vozíčkáře VOZKA vyhrál pětačtyřicetiletý Zdeněk Vilímek z Ostravy, který je od narození postižen mozkovou obrnou...

Celoroční soutěž magazínu pro vozíčkáře VOZKA vyhrál pětačtyřicetiletý Zdeněk Vilímek z Ostravy, který je od narození postižen mozkovou obrnou.

Po správném vyluštění švédské křížovky otištěné ve Vozkovi č. 2/2009 postoupil do losování jako jeden ze 29 dalších čtenářů Vozky.

„Jakoby toho nebylo málo, v ústavu sociální péče nám ho ještě od pasu dolů opařili až do masa, takže na nohy se dokáže postavit jen velmi obtížně a na opravdu kratičkou dobu,“ říká jeho sestra Marie Vilímková.

Výhra – elektrický ortopedický vozík Agave Ekon, který do soutěže věnovala firma Anděla Gavendová – AGAVE – si tedy našel určitě potřebného uživatele.

Celoroční soutěž magazínu Vozka byla zahájena v čísle 4/2008 klasickou křížovkou, pokračovala kvízem Ejhle člověk a fotosoutěží Alespoň madlo v č. 1/2009 a švédskou křížovkou v č. 2/2009. Poslední dílčí soutěží byl kvíz Barevný v č. 3/2009. V každé dílčí soutěži bylo vylosováno několik výherců drobných cen.

Další informace:

Petr Dzido, šéfredaktor magazínu VOZKA, Objednávky: tel. / zázn.: 596 783 174, e-mail: dzidopetr@volny.cz, Vzorové číslo: http://www.vozickari-ostrava.cz/vozka/pagevoz.htm

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami