Nové stránky www.cestazaduhou.cz

V těchto dnech byl spuštěn nový web Cesty za duhou www.cestazadouhou.cz, kde najdete veškeré informace o výstavě, požadovaném formátu prací, historii, galerii fotografií z minulých ročníků výstavy, a mnoho dalšího. Na tomto webu se budou objevovat aktuální informace týkající se výstavy, jako pozvánka na vernisáž nebo fotografie z nadcházející vernisáže...

Vážení autoři a přátelé výstavy Cesta za duhou,

s radostí vám oznamujeme, že byl spuštěn nový web Cesty za duhou www.cestazaduhou.cz, kde najdete veškeré informace o výstavě, požadovaném formátu prací, historii, galerii fotografií z minulých ročníků výstavy, a mnoho dalšího. Na tomto webu se budou objevovat aktuální informace týkající se výstavy, jako pozvánka na vernisáž nebo fotografie z nadcházející vernisáže.

Uvítáme od vás zpětnou vazbu a jakékoli připomínky k tomuto webu a věříme, že nám všem bude k užitku.

Letošní 8. ročník výstavy se bude konat v prostorách Národní technické knihovny (Technická 6, Praha 6, Dejvice) ve dnech 3.11. až 30.11.2010.

Zároveň připomínáme, že se blíží termín odevzdání výtvarných prací na letošní ročník výstavy! Stále máte možnost poslat nám vaše práce na adresu uvedenou na webu nebo je osobně přinést do RS Centra na Karlovo náměstí paní Janě Michalcové, a to do 30. září 2010.

Děkujeme vám za zájem a těšíme se na setkání na vernisáži.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami